Za nami pierwszy dzień warszawskich targów mieszkaniowych!

1

Na warszawskim Torwarze w ten weekend odbywa się 62. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – kompleksowy przegląd domów i mieszkań z Warszawy i okolic, a także pośredników kredytowych. W targach tradycyjnie już bierze udział największa podwarszawska gazeta „Kurier Południowy”, promując swój dodatek poświęcony budownictwu i nieruchomościom

Oferta mieszkań nadal jest pokaźna i różnorodna. Odwiedzający targi mogą zapoznać się nowymi inwestycjami mieszkaniowymi, wybrać optymalnie zaprojektowane i najlepiej zlokalizowane mieszkania. Tym razem na targowych gości czeka blisko 100 wystawców.
Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszy Centrum Rynku Wtórnego. Blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawia na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic.
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE gwarantują dostęp do aktualnej i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Prawnicy proponują udział w spotkaniach poświęconych rozliczeniom podatkowym przy sprzedaży, zakupie oraz najmie nieruchomości. Oferują także pomoc w zawieraniu umów w obrocie nieruchomościami, formułowaniu prawidłowej umowy o zakup mieszkania, wsparcie w trakcie całej transakcji nabycia nieruchomości, zarówno na etapie negocjacji warunków przed zawarciem umowy, jak również w przypadku konieczności zmiany warunków umowy już obowiązującej.
Jednocześnie na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”. Na miejscu można uzyskać wsparcie analityka kredytowego. Targowi goście w czasie bezpłatnych wykładów i seminariów dowiedzą się: jak uniknąć problemów przy ubieganiu się o kredyt, poznają kolejne etapy analizy wniosku w bankach, mogą również liczyć na praktyczne porady dotyczące sprawdzenia umowy kredytowej przed jej podpisaniem.
Pod targowym dachem Torwaru goście mogą korzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji również z dziedziny aranżacji wnętrz.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię