Za pieniądze ze zbiórki odzieży kupili dzieciom rowery

0

PIASECZNO Centrum handlowe Designer Outlet przy ulicy Energetycznej we współpracy z fundacją Eco Textil zorganizowało akcję charytatywną w wyniku której dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach otrzymały pięć nowych, trójkołowych rowerów


Fundacja Eco Textil zajmuje się zbiórką i recyklingiem odzieży. Przez jeden tydzień września centrum handlowe zachęcało swoich klientów, aby do specjalnie przygotowanej skrzyni oddawali niepotrzebne rzeczy z jeansu. Dzięki pieniądzom uzyskanym ze zbiórki odzieży został zakupiony sprzęt rehabilitacyjny – pięć trójkołowych rowerów, które trafiły kilka dni temu do ZSS w Pęcherach koło Piaseczna.
Z wielką przyjemnością nawiązaliśmy współpracę z Eco Textil – mówi Katarzyna Ciemińska, Centre Manager Designer Outlet Warszawa. – Zakup i przekazanie potrzebnego sprzętu to forma podziękowania lokalnemu społeczeństwu za uczestnictwo w akcji zbiórki odzieży. Placówkę, do której trafił sprzęt wybraliśmy wspólnie. Cieszymy się, że mogliśmy włączyć się w życie naszych bliskich sąsiadów.
Mamy nadzieję, że korzystanie z rowerów sprawi uczniom nie tylko ogromną frajdę, ale przyczyni się również do utrzymania i poprawy ich kondycji fizycznej – dodaje Monika Lipnicka z Fundacji Eco Textil.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię