Zaatakowali policjantów!

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za naruszenie nietykalności cielesnej policjantów oraz ich znieważenie. 20-latkowi oraz jego o rok młodszemu koledze grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu funkcjonariusze pionu prewencji Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie zostali zadysponowani przez oficera dyżurnego na ulicę Bielawską, gdzie według zgłoszenia młodzież miała spożywać alkohol. Kiedy policjanci dotarli we wskazane miejsce zauważyli grupę 5 osób, a tuż obok nich puste butelki po alkoholu.

Zachowanie dwóch mężczyzn od samego początku było agresywne. Zostali więc wezwani do zachowania zgodnego z prawem. Funkcjonariusze spotkali się jednak z jeszcze większym napływem agresji ze strony dwóch mężczyzn, którzy najpierw stawiali opór, a następnie zaczęli atakować i szarpać policjantów.

Reakcja funkcjonariuszy była natychmiastowa. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komisariatu w Konstancinie-Jeziornie.

Usłyszeli już zarzuty karne dotyczące naruszenia nietykalności, a także znieważenia policjantów. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w sprawie objęte jest nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię