Zabrał wymarzone auto na jazdę próbną

0

KONSTANCIN-JEZIORNA 49-letni mężczyzna przed zakupem wymarzonej toyoty postanowił sprawdzić jej możliwości wybierając się na jazdę próbną. Podróż zakończyła się bardzo źle

Jazda próbna samochodem, którego zakup rozważamy, potrafi być bardzo emocjonująca. Wydając niejednokrotnie ogromną sumę pieniędzy musimy przecież utwierdzić się w przekonaniu, że wybrane przez nas auto będzie nam dobrze służyło. Ze względu na to, że w krótkim czasie chce się sprawdzić jak najwięcej cech auta, łatwo jest się nieco „rozkojarzyć”.

Tak było w przypadku 49-latka, który na jednym z portali sprzedażowych znalazł swój wymarzony samochód. Umówił się więc z właścicielem auta i przyjechał aby je zakupić. Jak to często przed zakupem bywa, mężczyzna postanowił sprawdzić auto i wspólnie z prawowitym właścicielem wybrał się na „jazdę próbną”. Ta „przejażdżka” niestety nie zakończyła się szczęśliwie. „Rozkojarzony” nowym autem 49-latek na jednym ze skrzyżowań w Konstancinie-Jeziornie nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu BMW i doprowadził do zderzenia. Perłowa toyota straciła tym samym na wartości, a 49-latek musiał dodatkowo zapłacić mandat karny w wysokości 1500 złotych. Na jego konto policjanci dopisali również 10 punktów.

Gdy jesteśmy rozkojarzeni o nieszczęście naprawdę nie trudno!

KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię