Zachwycająca „Klasyka po bandzie” w wykonaniu zespołu Waldemara Malickiego

0

W niedzielę 20 października, w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach odbędzie się show muzyczny w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego. Niezwykły koncert, przepełniony elementami humorystycznymi, rozpocznie się o godz. 16 oraz 19


Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty, to kwintesencja zaplanowanego na niedzielę pokazu. Pianista Waldemar Malicki wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego, czy Bizeta, które zaskoczą słuchaczy swoim brzmieniem. Muzyczny spektakl zachwyci bez wątpienia ogromną ilością różnorodnych dźwięków i aranżacji, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.
Show będzie także spotkaniem z wyśmienitym humorem. Kilkadziesiąt skeczy muzycznych zostanie połączonych z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko rozbawią widzów do łez, ale także skłonią ich do refleksji nad otaczającą nas rzeczywistością. Przedstawienie zapewni wszystkim gościom mnóstwo radości i dobrej zabawy i będzie znakomitą odskocznią od codzienności. Reżyserem spektaklu jest Jacek Kącik, a wystąpią w nim: Waldemar Malicki (fortepian), Małgorzata Krzyżanowicz (wiolonczela), Anita Rywalska (sopran) oraz Marcin Pomykała (tenor). Bilety do nabycia w kasie Matecznika Mazowsze w Otrębusach przy ul. Świerkowej 2 oraz w internecie: kulturairozrywka.pl, ebilet.pl, kupbilecik.pl. Czas trwania przedstawienia: 90 min.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię