Zaczęła się majówka ze street foodem

3

PIASECZNO W długi weekend miłośnicy ulicznego jedzenia mogą spróbować bogatej oferty kolejnego już w Piasecznie zlotu food trucków, którego organizatorem jest firma Futraki

Po otwarciu imprezy o godzinie 11 na Skwerze Stefana Kisielewskiego w Piasecznie nie brakuje chętnych na spróbowanie dań, między innymi, kuchni amerykańskiej, żydowskiej czy azjatyckiej. Póki co, największym chyba powodzeniem wśród mieszkańców cieszą się frytki belgijskie. I choć do najpopularniejszych stanowisk z jedzeniem ustawiają się wprawdzie kolejki, to jednak czas oczekiwania na zamówienia nie jest przesadnie długi.
– Największym powodzeniem u nas cieszy się kentucky – mówi właścicielka Food Trucka American Grilled Cheese, który przyjechał do Piaseczna prosto z Sosnowca. – Mamy również opcje wegetariańskie, które są popularne zwłaszcza w większych miastach i ich okolicach. Cieszymy się, że jest taka piękna pogoda, choć z drugiej strony trochę przeszkadzają, dziejące się tuż obok, hałaśliwe roboty drogowe.
Z oferty kilkunastu food trucków będzie można skorzystać do poniedziałku, w godzinach 11 -21, a we wtorek – do godziny 20.

Tyl.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię