Zaczynają się ferie. Biblioteka przygotowała ofertę dla najmłodszych

0

PIASECZNO Dzieci, które najbliższe dwa tygodnie spędzą w mieście, będą mogły korzystać z licznych zajęć przygotowanych przez bibliotekę publiczną


I tak od 15 do 19 stycznia Biblioteka Główna przy ul. Kościuszki 49 będzie oferowała dzieciom gry planszowe oraz warsztaty muzyczne i cyrkowe. Zajęcia będą zaczynały się o godz. 10. Zapisy przyjmowane są pod nr tel. (22) 7351137.
W bibliotece przy ul. Szkolnej 9 Zajęcia odbywać się będą w drugim tygodniu ferii – od 22 stycznia do 26 stycznia. W poniedziałek dzieci wezmą udział w zajęciach z cyklu „Opowieści snute smyczkiem”, we wtorek zajęcia poprowadzi pan Kacper, w środę odbędą się warsztaty cyrkowe „Z iluzją na wesoło”. W czwartek bibliotekę opanują gorące rytmy. W piątek zaplanowano bajkę i prażoną kukurydzę. Zapisy pod nr tel. (22) 750 69 93.
W Józefosławiu przy ul. Uroczej 14 zajęcia będą odbywały się od 15 do 19 stycznia w godz. 11-13. W programie m.in. książkowa wyprawa na biegun, robienie biżuterii i zwierzątek z wykorzystaniem plastikowych słomek, teatrzyk, czytanie książek, origami. Zapisy: (22) 390 58 87.
Zajęcia dla dzieci odbywać będą się także w innych filiach biblioteki w Jazgarzewie (bajkowe opowieści i gry planszowe), Głoskowie (zajęcia plastyczne, gry, film), Zalesiu Górnym (gry planszowe, warsztaty szydełkowania, teatrzyk, zajęcia plastyczne) oraz Złotokłosie (zajęcia filmowo-książkowe).

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię