Zaginął 25-letni mężczyzna

0

PIASECZNO Policjanci z wydziału kryminalnego poszukują zaginionego 25-latka. Krzysztof Steć ostatni raz widziany był w dniu 15 sierpnia 2021 roku. Do chwili obecnej nie powrócił do domu jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionego proszone są o pilny kontakt z policją.

Wczoraj w godzinach wieczornych mężczyzna wyszedł ze swojego domu w Chojnowie. Zaginiony Krzysztof Steć jest dobrze zbudowany, ma 180 cm wzrostu, krótko ostrzyżone włosy, na szyi widoczna blizna, tatuaż na plecach oraz ramionach.

W dniu zaginięcia ubrany był w czerwoną koszulkę z białym emblematem na lewej piersi, ciemne krótkie spodenki, buty sportowe koloru szarego. Może posiadać przy sobie torbę sportową koloru żółto – czarnego.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny bądź posiadające wiedzę na temat jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem 47-72-45-213 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju.

Źródło: KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię