Zaginął taksówkarz! Trwają poszukiwania [AKTUALIZACJA: odnaleziony]

1

LESZNOWOLA W piątek zaginął Sławomir B. mieszkaniec Zgorzały, który jeździł w korporacji taksówkowej SAWA TAXI skodą octavią II, srebrny metalik combi (nr taxówki: 107. nr rejestracyjny samochodu: WT 76506.)

Ostatni kurs wykonał do Otwocka na ul. Hożą o godzinie 11. Wtedy kontakt z nim się urwał. Poszukuje go policja, rodzina i znajomi!
– Udało się ustalić, że w dzień zaginięcia o godzinie 12:45 nadajnik znajdujący się przy ul. Żurawiej w Otwocku złapał ostatni sygnał z telefonu Slawka! – informowała siostra zaginionego. – Po tej godzinie żaden inny nadajnik nie przechwycił już sygnału z telefonu. Ta ulica znajduje się blisko rzeki Świder i rozległych lasów. Nadajnik znajduje się u zbiegu ulic Żurawiej i Kolorowej – od tamtego miejsca musiał być w promieniu maksymalnie 2 km.

AB/GT

AKTUALIZACJA 
18. 09.2017

godz. 11.50
Właśnie otrzymaliśmy informację, że mężczyzna został odnaleziony w Piszu.
– Szczegółów sprawy nie zdradzamy bo mają one podłoże osobiste – mówi kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Nie doszło do popełnienia przestępstwa – zaznacza oficer prasowy.

1 KOMENTARZ

  1. Zaginiony mieszka w gminie Lesznowola. Nie wykluczone, że po kursie do Otwocka wracał do domu przez Górę Kalwarię. Być może ktoś, mieszkający przy tej trasie, coś zauważył i mógłby pomóc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię