Zaginionego mężczyznę szukano całą noc

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Całą noc policja i straż pożarna poszukiwała zaginionego pacjenta jednego z konstancińskich szpitali. Wyziębionego 58-letniego mężczyznę odnaleziono rano w lesie

Wczoraj po godzinie 18.00 oficer dyżurny komisariatu policji w Konstancinie-Jeziornie otrzymał pilne zgłoszenie o zaginięciu 58-letniego pacjenta szpitala, cierpiącego na zaniki pamięci.
W związku z szybko zapadającym zmrokiem i spadkiem temperatury powzięto decyzję o zaangażowaniu w poszukiwania wszystkich podległych policjantów z komisariatu w Konstancinie, a także funkcjonariuszy z wydziału prewencji i wydziału kryminalnego z Komendy Powiatowej w Piasecznie.
Warunki atmosferyczne nie sprzyjały poszukiwaniom. Do pomocy zaangażowano także wszystkich druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych, znajdujących się na terenie gminy Konstancin-Jeziorna.
Prowadzone całą noc poszukiwania doprowadziły dziś o godzinie 08.05 do odnalezienia w jednym z kompleksów leśnych zaginionego 58-latka. Mężczyzna choć bardzo wyziębiony z radością powitał przybyłych mu na pomoc. Trafił na szpitalny oddział.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię