Zaginionej dziewczyny poszukuje policja

0

22 stycznia 2021 roku 17-letnia Daria Szczurzewska nie informując nikogo, dokąd się udaje, oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, nie powróciła też do miejsca zamieszkania. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt.

 

Daria Szczurzewska z wyglądu ma 17 lat. Ma 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Jest szatynką, ma proste włosy do ramion, zielone oczy, uzębienie pełne. W nosie ma okrągły kolczyk.

W dniu zaginięcia ubrana była w czerwoną zimową kurtkę puchową z kapturem, czarne, materiałowe spodnie i biało-różowe buty sportowe.

CZYTAJ TAKŻE:  Szczęśliwi rodzice dziękują policjantom za pomoc.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Warszawa Ursynów przy ul. Janowskiego 7 tel. 47 72 319 78 (czynny całą dobę) lub z numerami tel. 47 723 15 71, 510 181 858 albo najbliższą jednostką Policji lub całodobowym, bezpłatnym numerem 112. Informacje można również przekazywać na adres: [email protected].

Źródło: KPR II

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię