Zagłosuj na Podwórko Talentów Nivea

0

LESZNOWOLA Podwórko Nivea to siódma odsłona ogólnopolskiej akcji, w ramach której koncern kosmetyczny wybuduje w tym roku w całej Polsce 20 podwórek. Jedno z nich ma szansę powstać na placu zabaw przy ul. Jaskółki w Zgorzale. Czy powstanie? Będzie to zależało od liczby oddanych na tę lokalizację głosów


Plac zabaw przy ul. Jaskółki znajduje się w ładnym miejscu, ale nie jest najlepiej wyposażony. Dlatego miejsce to zgłoszono do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez firmę Nivea. Jeśli zdobędzie wymaganą liczbę głosów (na razie ma ponad 200) i znajdzie się na jednym z pierwszych 15 miejsc, firma Nivea ustawi na nim dodatkowe zabawki o wartości 250 tys. zł. Aby wesprzeć plac w Zgorzale wystarczy wejść na stronę www.podworko.nivea.pl zalogować się i zagłosować na wybraną lokalizację (wcześniej trzeba jeszcze wybrać kategorię miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców). Co ważne, każdego dnia można oddawać kolejny głos. Akcja wystartowała 24 maja i ma potrwać do 15 lipca.
Do tej pory firma Nivea wybudowała w całej Polsce 160 podwórek. Jedno z nich znajduje się w Józefosławiu, w pobliskiej gminie Piaseczno.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię