GÓRA KALWARIA W najbliższą sobotę na kalwaryjskim rynku zabrzmi jazz w wyjątkowym, międzynarodowym wydaniu. Na głównym placu miasta nie zabraknie też zajęć i dmuchańców dla najmłodszych. Patronat nad imprezą objął portal PiasecznoNEWS


O godz. 18.30 koncert da zespół Joanna Morea & Her All Stars wraz zaproszonymi gośćmi: Amerykaninem Troyem „Satchmo” Andersonem (który nie tylko gra i śpiewa tak jak Louis Armstrong, ale jeszcze w dodatku jest do niego łudząco podobny), holenderskim saksofonistą Clausem Jacobi i szwedzkim trębaczem Bentem Perssonem. Jest to niezwykle oryginalna formacja, która uprawia głównie jazz tradycyjny i muzykę swingową. Od początku swojego istnienia (wiosna 2016) zespół pojawił się na wielu scenach festiwalowych oraz klubowych w całej Polsce wszędzie pozostawiając niezapomniane wrażenia.

Wcześniej, o godz. 17 na scenie zagrają Latające Dywany, czyli grupa muzyków scen warszawskich, współpracujących na co dzień w różnych formacjach. Zespół swobodnie porusza się w wielu stylach muzycznych, dzięki czemu znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej nabierają zupełnie nowego charakteru. W bogatym repertuarze znajdują się utwory zarówno z pierwszych miejsc światowych list przebojów jak i te, które od zawsze pozostają nam bliskie ze względu na swoją ponadczasowość. Zespół tworzą: Leszek „Halina” Halik – gitary, śpiew, Andrzej Kochański (z Góry Kalwarii) – instrumenty klawiszowe, Rafał Różalski – gitara basowa i Marcin Ścierański – perkusja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię