Zagrają by uhonorować Tomasza Dudka

0

PIASECZNO W najbliższą sobotę 10 grudnia rozegrany zostanie II Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet „Dudi” im. Tomasza Dudka. Gosirki Piaseczno, gospodarz i jednocześnie organizator zawodów, serdecznie zapraszają na to wydarzenie do hali Centrum Edukacyjno-Multimedialnego przy ulicy Jana Pawła II 55

W turnieju upamiętniającym, zmarłego w grudniu 2020 roku, byłego piłkarza (między innymi Polonii Warszawa i Sparty Jazgarzew) oraz trenera KS Gosirki Piaseczno wystąpi 10 drużyn kobiecych, które swoje zmagania rozpoczną w dwóch grupach już od godziny 9.30.

Uroczyste otwarcie turnieju zaplanowane jest z kolei na godzinę 12, a zaraz po nim odbędzie się mecz – Przyjaciele Tomka kontra Old Star’s Gosirki, które w przeszłości szkolił Tomasz Dudek. W zeszłym roku turniej stał na wysokim poziomie – zarówno piłkarskim, jak i organizacyjnym, więc wszystko wskazuje na to, że zapowiada się niezwykle ciekawa sportowa sobota w wykonaniu piłkarek nożnych.

Tomasz Dudek zmarł w grudniu 2020 roku piłkarz, trener, pracownik biblioteki przegrał walkę z Covid-19 pozostawiając po sobie wielką pustkę w życiu wielu ludzi

– Dla mnie, dla mojej rodziny i KS Gosirki Piaseczno, to ważne i duże wydarzenie – mówi Magda Dudek. – Już sama organizacja tego turnieju wyzwala wiele emocji. Rozgrywki mają na celu uczcić pamięć Tomka, wspominając przy okazji wiele pięknych chwil, które miały miejsce w przeszłości. Wszystkie drużyny zaproszone na turniej mój brat znał osobiście, rozgrywaliśmy wspólne mecze. W zeszłym roku udało się stworzyć fajne widowisko sportowe, a na podobne emocje liczymy i tym razem.

Tego dnia zapominamy jednak o wyniku sportowym, bo liczy się coś więcej niż wygrana. Turniej rozegrany zostanie pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię