Zagrają dla Edyty! Zapraszamy na koncert charytatywny

0

PIASECZNO W niedzielę 4 lutego w Restauracji Odjazd przy ulicy Henryka Sienkiewicza 14 w Piasecznie odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Edyty Banasiewicz – mieszkanki gminy Piaseczno chorującej na zanik mięśni

Na imprezie zagrają trzy lokalne zespoły: Czarny Sen (g. 18), Big Band Dla Frajdy (g. 19) i Czarny Lud (g. 20). Podczas koncertu odbędzie się zbiórka do puszek (zarejestrowanych i dostarczonych przez fundację Avalon) na dostosowany samochód do przewozu osoby niepełnosprawnej na wózku.

Edyta Banasiewicz jest osobą znaną i cenioną w gminie Piaseczno. Pomimo ograniczeń ruchowych czynnie angażuje się w życie środowiska lokalnego. Od wielu lat działa na rzecz poprawy jakości życia osób niepełnosprawnych – skutecznie walczy o likwidację barier architektonicznych oraz organizuje wydarzenia aktywizujące i pokazujące potencjał twórczy osób z niepełnosprawnościami.

– Pomimo choroby staram się żyć w miarę samodzielnie, realizować swoje plany i marzenia – mówi Edyta Banasiewicz. – Na co dzień poruszam się elektrycznym wózkiem. Jest on moimi nogami i samochodem zarazem. Niestety, zimą coraz trudniej dostać mi się wózkiem do Piaseczna. Bardzo by mi pomógł w tym dostosowany samochód – taki, do którego mogę wjechać wózkiem bez przesiadania się. Jestem już o krok od spełnienia tego marzenia, na drodze do którego stoi 80 tysięcy złotych – tyle właśnie brakuje mi do zapłacenia za samochód.

Podczas koncertu restauracja Odjazd będzie czynna. Będzie można normalnie zamawiać jedzenie, napoje i bawić się dobrze przy muzyce na żywo.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię