Zagrali dla Edyty! Wciąż możemy pomóc

0

PIASECZNO W piaseczyńskiej restauracji Odjazd odbył się koncert charytatywny dedykowany Edycie Banasiewicz – mieszkance gminy, znanej z działalności społecznej, chorującej na zanik mięśni. Przed nami kolejna akcja charytatywna

Na koncercie wystąpiły zespoły Czarny Sen, Czarny Lud i Big Band dla Frajdy. W trakcie trwania imprezy można było wrzucić pieniądze do puszek dokładając się do zbiórki na zakup specjalnie dostosowanego samochodu – takiego, do którego Edyta Banasiewicz będzie mogła samodzielnie wjechać wózkiem.

Pomimo niezwykłej atmosfery i obecności wielu ludzi dobrej woli ostatecznie udało się zebrać mniej niż pięć procent potrzebnej sumy, dlatego zbiórka będzie dalej kontynuowana. Obecnie można to zrobić dokonując wpłat na https://helpuj.pl/zbiorki/zakup-dostosowanego-samochodu lub przekazując darowiznę: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa nr rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 z dopiskiem BANASIEWICZ 599.

W niedzielę 25 lutego Piaseczyńsko-Grójecka Kolej Wąskotorowa organizuje również specjalny charytatywny przejazd koleją, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc Edycie.
– Dołączcie do naszej inicjatywy, aby wspólnie tworzyć pozytywne zmiany i wesprzeć Edytę w realizacji jej marzeń – zachęcają organizatorzy. – Szlak wąskotorowej kolei stanie się miejscem solidarności, a każdy uczestnik tego charytatywnego przejazdu wniesie cenny wkład w pomoc potrzebującej osobie.
Wyjazd pociągu specjalnego planowany jest o godzinie 11 ze stacji Piaseczno Miasto, zlokalizowanej przy ulicy Henryka Sienkiewicza 14 w Piasecznie. W trakcie przejazdu zaplanowano postój w urokliwym siedlisku turystycznym Runów, gdzie na uczestników będzie czekało ognisko. Prowiant uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie, a program cały czas jest w przygotowaniu i na pewno będzie można liczyć na niespodzianki. Bilety na przejazd można zakupić w przedsprzedaży internetowej oraz w biurze kolei (poniedziałek-piątek w godzinach 8-16). Obowiązuje specjalna taryfa-dobrowolne bilety cegiełki w cenie 30, 50 lub 100 zł.

Więcej informacji pod numerem telefonu 607 155 188 lub drogą e-mailową: [email protected].

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię