Zagrali dla Zuzi

0

GÓRA KALWARIA W zeszłą sobotę w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii spotkali się ludzie, dla których pomaganie jest tak naturalne jak uśmiech na twarzy. Tego dnia zbierano pieniądze na pomoc dla Zuzi Wyka, która choruje na bardzo rzadką, nieuleczalną, postępującą i śmiertelną chorobę – Leigha

Sobotni koncert charytatywny rozpoczęły jego pomysłodawczynie – dyrektor Samorządowego Przedszkola Integracyjnego Iwona Cytryniak i nauczyciel wychowania przedszkolnego Izabela Krześniak. Pierwsze dźwięki muzyki popłynęły ze sceny w wykonaniu sióstr Karoliny i Natalii Cytryniak. Piosenki „Anioły” i „Nie zapomnij” chyba najlepiej niosły przesłanie imprezy i dotyczyły tego, że warto być czasami aniołem i nie zapominać o tym, że dobrze jest pomagać. Uśmiech na twarzy wszystkich obecnych wywołali artyści „Cyrku Pomponi”, a na miejscu była także okazja zobaczyć pokaz tańca w wykonaniu dzieci kierowanych przez trenera tańca Przemysława Falińskiego. Jeszcze jedną okazją do uśmiechu był „Kabaret bez piątej klepki”.
Koncert charytatywny zamknął się kwotą 12 002,75 złotych. Te pieniądze zapewne chociaż częściowo pokryją koszty rehabilitacji i suplementacji Zuzi.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię