Zainaugurowano Muzyczne Plenery

1

PIASECZNO W lipcu i sierpniu w Zakątku Kultury przy ulicy Kościuszki 5 odbywać się będą, otwarte dla wszystkich chętnych, nietypowe przedsięwzięcia muzyczne. Na pierwszy ogień poszedł Bębniarski Jam Session


Imprezę, podczas której można było spróbować swoich sił w grze na takich instrumentach perkusyjnych jak djembe, dundun, bongo czy conga, poprowadził Krzysztof Wawrzyniak z Krainy Bębnów. Inicjatywa ta działa już od 10 lat, a od dwóch osoby w nią zaangażowane starają się, z coraz większym powodzeniem, zbudować w Piasecznie społeczność bębniarską.
W trakcie wydarzenia w Zakątku Kultury Krzysztofa Wawrzyniaka wspierali jego uczniowie z jego grupy w Strefie Kultury, a także mieszkańcy, wśród których byli i tacy, którzy po raz pierwszy spróbowali wspólnej gry.
Jestem zachwycony gotowością i chęcią moich uczniów do tego spotkania – mówi Krzysztof Wawrzyniak. – Było wielu wspaniałych ludzi, a dzięki nim każdy grany rytm był bardziej wyraźny i osoby z zewnątrz mogły się łatwiej przyłączyć do zabawy.
Kolejnymi imprezami w ramach Muzycznych Plenerów, po odwołanej 23 lipca z powodu opadów deszczu Silent Disco, będą Dęciaki (6 sierpnia) oraz koncerty zespołów Czarny Sen, Nirguna i Czarny Lud (20 sierpnia). Wydarzenia odbywać się będą zawsze w soboty o godzinie 18.30.

Tyl.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię