PIASECZNO Nadleśnictwo Chojnów informuje, że z powodu znacznych uszkodzeń drzewostanów przez silne wiatry, od dnia 30 czerwca obowiązuje zakaz wstępu do lasu w Leśnictwie Młochów.


Zakaz ten związany jest z zagrożeniem życia, zdrowia i mienia, a wprowadzony zostaje aż do odwołania.

W tych miejscach najbardziej niebezpiecznie

Rejon najbardziej zagrożony to okolice miejscowości: Tarczyn, Kostowiec, Młochów, Wola Krakowiańska, Rembertów, Michrów, Bystrzanów, Many, Świętochów, Jeżewice, Nosy-Folwark, Ojrzanów, Żabia Wola i Żelechów.

– Jadac od strony torów w Zalesiu Górnym ulicą Wzgórz , w prawo odchodzi na końcu droga lesna. Tam jest kilka zlamanych drzew, a trochę ludzi tam jeździ – zwraca uwagę nasz czytelnik Marcin.
CZYTAJ TAKŻE:  Wywieźli 18-latkę do lasu i kazali jej kopać grób...

2 KOMENTARZE

 1. Pisowski czytelnik Marcin zwraca uwagę na złamane drzewo. Przecież takie drzewo można ominąć. Pomimo tego iż do lasu wjeżdżam rowerem SAM i nie spotykam nikogo bliżej niż 10 m to i tak nie mogę podwyższyć sobie odporności w lesie. Paranoja.
  Powinien być egzekwowany zakaz zgromadzeń a nie zakaz wjazdu do lasu. ;(

 2. „Zakaz ten związany jest z zagrożeniem życia, zdrowia i mienia”
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Bardzo słusznie!
  Wejdzie sobie obywatel do lasu – a tu wielka, wypasiona, wściekła wiewiórka rzuci mu się do gardła, przegryzie, a na koniec portfel ukradnie.
  Obywatele, słuchajcie władzy, bo władza dobrze wie, co robi. Zaraz wam premier zaserwuje mrożącą krew w żyłach historię o spotkaniu z wściekłą wiewiórką. Tylko najpierw musi się zająć wyborami 10 maja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię