Zakopower zagra na koniec lata

0

PIASECZNO Tegoroczne lato Centrum Kultury w Piasecznie zakończy koncertem zespołu Zakopower. Połączenie folkowej „duszy” z rockowym „ciałem” to przepis na sukces, a przy tym gwarancja niesamowitego koncertu, który już 30 września na miejskim parkingu. Wstęp wolny!

Zakopower to polski zespół folkowy, którego założycielem jest wokalista i skrzypek Sebastian Karpiel-Bułecka. W skład zespołu wchodzi ośmiu utalentowanych muzyków, którzy zadebiutowali razem na polskim rynku muzycznym w 2005 roku. Grupa ma na swoim koncie już osiem płyt, a każda z nich cieszy się ogromną popularnością i uznaniem słuchaczy.
Twórczość formacji charakteryzuje się kompozycjami zawierającymi elementy rocka i jazzu. To połączenie góralskiej tradycji i folkowych instrumentów z groźnym pomrukiem gitary, mocnym uderzeniem rockowej sekcji rytmicznej czy jazzowymi dęciakami. Producentem i kompozytorem zespołu odpowiedzialnym za oryginalne brzmienie jest Mateusz Pospieszalski, który wraz z twarzą i głosem grupy – Sebastianem Karpielem-Bułecką tworzy niepowtarzalny duet.


Obecnie Zakopower posiada niezliczoną liczbę entuzjastów na całym świecie. Regularnie koncertuje, występuje na prestiżowych europejskich festiwalach, a także rozwija swoją działalność muzyczną na pozostałych kontynentach. Zespół odbywa liczne trasy koncertowe, promując przy tym kulturę Skalnego Podhala w kraju i na świecie.
Koncert zorganizowany przez Centrum Kultury w Piasecznie odbędzie się na parkingu miejskim przy ul. Sierakowskiego w sobotę 30 września 2023 r. o godzinie 20.00. Wstęp wolny!

Zamknięcie parkingu, zmiana przystanku

Jednocześnie w związku z budową sceny mała część parkingu miejskiego będzie zamknięta już od piątku 29 września. W dniu koncertu zamknięta będzie również duża część parkingu. Prosimy mieszkańców o nieparkowanie samochodów w tym terminie. Zachęcamy do korzystania z parkingu przy ul. Kościelnej. Zakaz parkowania będzie dotyczył również ulicy Rynkowej, na której będą się zatrzymywały autobusy linii lokalnych L. Przystanek URZĄD MIASTA 53 zlokalizowany w zatoce parkingowej przy ulicy Rynkowej będzie obowiązywał jako stały dla linii L-2, L-5, L12, L13, L17, L19, L23, L24, L25, L32 i L52 w dniach 29 i 30 września 2023 r.

 

Biuro Promocji i Kultury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię