Zalana 11 Listopada. Wiemy kiedy ruszy remont ulicy

7

PIASECZNO W gminie Piaseczno jest coraz mniej nieutwardzonych dróg, będących zmorą mieszkańców zwłaszcza po obfitych opadach deszczu. Jedną z nich jest ulica 11 Listopada w Zalesinku. – Nie dość że na tej drodze zbiera się woda, to jeszcze powstają głębokie wyrwy, mogące uszkodzić samochód – uważa pan Andrzej


Ulica 11 Listopada, znajdująca się pomiędzy drogą na Tarczyn a torami wąskotorówki rzeczywiście nie wygląda najlepiej. Najbardziej dokuczliwe dla mieszkańców są błoto i dziury.
– Gmina już dawno miała remontować tę drogę, ale z tych planów nic nie wyszło – mówi nasz czytelnik. – Może moglibyście zapytać, kiedy ulica zostanie wreszcie odwodniona i utwardzona…
Jak udało nam się ustalić, do wykonania projektu drogi gmina przymierzała się już jakiś czas temu. Potem zapadła decyzja, że ma on być robiony w nieco innej formule.
– Wznowiliśmy prace projektowe – wyjaśnia Anna Bednarska, p.o. naczelnika wydziału inwestycji drogowych i inżynierii ruchu. – Jeśli w miarę szybko się one zakończą, przebudowa tej drogi powinna rozpocząć się jeszcze w tym roku.
W tegorocznym budżecie na wykonanie 11 Listopada zarezerwowano 2 mln zł. Drugie tyle ma został przeznaczone na tą inwestycję w roku 2021.

CZYTAJ TAKŻE:  Coraz bliżej przebudowy „trudnej drogi”. Na razie została wyrównana

TW

7 KOMENTARZE

  1. Zapraszamy decydentów na ulicę Malinkową, wjazd od Patków Leśnych w Żabieńcu, tu ciekawostka gmina poddała się w połowie drogi gdzie urywa się asfalt….

  2. Ulica tragedia wjazd od nowej ul.Glownej nie przejezdny,po deszczu błoto spływa na nowa ul.Glowna i nowe rondo nie wyglada to dobrze czas zacząć remont

  3. Patrzę na fotkę powyżej i odnoszę wrażenie, że mieszkańcy tej ulicy to – sorry! – jakieś „francuskie pieski”.
    Ludzie, wyście prawdziwego błota i dziur nie widzieli! I to nie w jakimś Zalesinku, ale jeszcze nie tak dawno temu w mieście Piasecznie. I mieszkańcy tego miasta musieli z tym żyć przez kilkadziesiąt lat. Serio.
    A tęskniących za odwodnieniem mogę życzliwie ostrzec: jak wam gmina porządne odwodnienie zrobi, to może się okazać, że to odwodnienie będzie tak skutecznie ściągać wodę z gleby, że wasze działki zaczną przypominać pustynię.

  4. Ta droga powinna zostac jak najszybciej wyremontowana jest szeroka długa z pomnikami historycznymi ciezko nia przejechac na spacery raczej tez odpada,jak sucho tumany kurzu jak popada to robi sie bajoro i prosze z mieszkancow nie robic Francuskich psow chciałby Pan mieszkac przy takim chlewie wdychac chmury kurzu po przejezdzajacym aucie lub taplac sie w błocie idac do sklepu raczej nie wiec prosze sie nie wypowiadac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię