Zalane auta na Towarowej

5

PIASECZNO Nie mieli szczęścia właściciele samochodów zaparkowanych na ul. Towarowej. Podczas gwałtownego deszczu piękna nowa nawierzchnia zamieniła się w rozlewisko. Samochody zaparkowane przy ulicy zostały zalane wodą do wysokości drzwi. Na miejscu straż odpompowuje wodę

 

5 KOMENTARZE

 1. „Zalane auta na Towarowej (…) Nie mieli szczęścia właściciele samochodów zaparkowanych na ul. Towarowej”
  =========================
  Od kiedy to rozum zwiemy szczęściem?
  Nie trzeba wielkiej wyobraźni, żeby zorientować się, że parkowanie w tym miejscu jest mocno ryzykowne, bo przy każdym deszczu musi tam się zbierać woda nie znajdująca żadnego odpływu. Można było oczywiście troszkę inaczej tę drogę w tym miejscu wyprofilować, podrzucając w tym dołku ze 3 wywrotki ziemi, ale decydentom i wykonawcom najwyraźniej też „szczęścia” zabrakło.
  Co za feralny genius loci, że chociaż wszyscy tu chcą dobrze, to przez brak „szczęścia” i tak wszystko się zwykle pi….doli?! 🙁

 2. Bezwypadkowy tanio sprzedam.

  Kto wymyślił tam taką fuszerkę? Przy poziomie spadku ze strony Dworcowej i braku odwodnienia jezioro na tym pasie startowym dla niepoznaki nazywanym Towarową jest gwarantowane przy każdych większych opadach.

 3. Super inwestycja… Gratulacje! Gruba kasa wyrzucona w błoto… Nawierzchnia bez odwodnienia, bez krawężników, bez chodnika… Po co ta nawierzchnia, skoro na czas remontu nie spełnia nawet trasy zastępczej dla autobusów linii 709?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię