Zamkną ul. Sierakowskiego w Piasecznie

1

PIASECZNO W związku z przebudową skweru im. S. Kisielewskiego, wykonawca robót – firma Budownictwo Drogowe Jarpol S.A. informuje, że w sobotę 18 marca 2017 r. w godzinach porannych zamknięta zostanie ul. Sierakowskiego na długości skweru.

Zamknięcie jest konieczne ze względu na przebudowę podziemnej części Kanału Piaseczyńskiego oraz przebudowę infrastruktury technicznej ulokowanej w ul. Sierakowskiego. W trakcie zamknięcia odtworzone zostaną zjazdy uliczne, chodniki oraz nawierzchnia jezdni.

Objazdy

Ruch pojazdów od strony południowej skierowany zostanie objazdem prowadzącym ul. Nadarzyńską do ul. Wojska Polskiego a następnie ul. Jana Pawła II i Chyliczkowską do ul. Warszawskiej. Szczegóły objazdu pokazuje załączona mapka.
Na odcinku ul. Sierakowskiego od ul. Nadarzyńskiej do skweru Kisiela dopuszczony będzie jedynie dwukierunkowy dojazd do posesji.

Komunikacja

Zmianie ulegną też trasy autobusów. Linie ZTM z ulicy Sienkiewicza skręcą w ul. Wojska Polskiego a następnie w ul. Jana Pawła II i pojadą dalej prosto ul. Chyliczkowską do DK 79. Linie PKS z kierunku Góry Kalwarii na rondzie Solidarności skierowane zostaną na ul. Gerbera a następnie tak jak linie ZTM pojadą ul. Wojska Polskiego, Jana Pawła II i Chyliczkowską. Szczegóły tras autobusów prezentuje załączona mapka. Przystanek u zbiegu ul. Jana Pawła II i Wojska Polskiego przejmie rolę tymczasowo skasowanego przystanku przy Urzędzie Miasta na ul. Sierakowskiego.

Planowany czas zamknięcia ulicy Sierakowskiego wynosi około 2 miesiące. O zmianach w organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco.

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię