KONSTANCIN-JEZIORNA Rozpoczęto prace remontowe kładki pieszo-rowerowej przez rzekę Jeziorkę w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie. Jeśli nie zajdą żadne nieprzewidywane zdarzenia, z kładki będzie można korzystać już w końcu czerwca.


Roboty wykonuje, wyłoniona w przetargu nieograniczonym, firma “Mirosław Zalewski MONT-SAN” z m. Rogoźnica koło Międzyrzeca Podlaskiego.

Remont kładki spowodował zamknięcie ruchu pieszego i rowerowego po ciągu komunikacyjnym, prowadzącym od ulic Źródlanej i Sienkiewicza w Parku Zdrojowym, przez przedmiotową kładkę, i dalej nasypem dawnej kolejki do ulicy Elektrycznej.

Teren robót został wygrodzony, a wokół kładki wykonano pomosty robocze, z których pod żadnym pozorem nie wolno korzystać osobom postronnym. Próba „sforsowania” kładki w trakcie remontu może skończyć się tragicznie, zarówno dla osób niezwiązanych z remontem, jak i dla pracowników prowadzących roboty.

Najbliższe przeprawy przez Jeziorkę znajdują się w ciągu ulicy Warszawskiej po wschodniej stronie remontowanej kładki i w ulicy Chylickiej po stronie zachodniej.

Koszt całości prac remontowych kładki wynosi 19 800 zł.
Termin zakończenia do 30 czerwca 2017 roku.

źródło: konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię