[AKTUALIZACJA] Zamknęli ważną drogę… Paraliż części Józefosławia!

9

PIASECZNO Kierowcy próbujący dojechać ulicą Rubinową do Geodetów muszą liczyć się z tym, że przy Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Ferdynanda Magellana Rubinowa jest nieprzejezdna. – Szkoda tylko, że gmina nie ustawiła wcześniej żadnego informującego o zamknięciu drogi znaku – piekli się jeden z kierowców


Wcześniej wszyscy jechali Rubinową do Geodetów, a następnie kierowali się w stronę Warszawy – opowiada pan Jan, mieszkaniec osiedla Patronat. – Tymczasem dziś niespodziewanie skrzyżowanie Rubinowej z Geodetów zostało zamknięte. Nie muszę chyba tłumaczyć, co się działo tu rano. To był istny armagedon…
Mieszkaniec narzeka na bałagan związany z przebudową Geodetów i Energetycznej.
– Niemal każdego dnia drogowcy nas czymś zaskakują – dodaje. – Dziś niespodziewanie zamknęli przejazd, nie informując o tym nikogo.
Sprawdziliśmy. Około godziny 13 wielu kierowców nadal próbowało dostać się Rubinową do Geodetów. Efekt był taki, że przy szkole stworzył się spory zator. Ale to nie wszystko – po południu gigantyczny korek powstał też na odcinku Geodetów od Puławskiej do Wiejskiej.
– Wszystko tam stoi, dzwoniłam już na policję – informuje pani Ewa, nasza czytelniczka.

Jak informuje wiceburmistrz Robert Widz, remonty Energetycznej i Geodetów powinny zakończyć się we wrześniu przyszłego roku.

TW

9 KOMENTARZE

 1. I jak zwykle wyluzowany Widz, który nie widzi żadnego problemu. A może to ten człowiek jest problemem tego miasta? Tak ciężko ruszyć głową i wyobrazić sobie co się wydarzy jak się zamknie ulicę i nie poinformuje wcześniej ludzi?

  • To, że Widz jest problemem dla Piaseczna od dawna wiadomo. Zapewne jednak jego protektor jest znacznie wyżej w hierarchii PO ni burmistrz.

 2. Wodę też na cały dzień potrafili wyłączyć bez informacji.
  Totalne olewanie mieszkańców. Ciekawe kiedy wyłączą prąd , uszkodzą gazociąg i odetną wodę i zablokują dojazd.

 3. Kto odpowiada za organizację ruchu ? Czy niejaki burmistrz Widz? Dlaczego przed rozpoczęciem remontu nie ustalono dróg alternatywnych? Jak długo ma straszyć szeroka dwupasmowa droga od ronda przy Selgrosie i budującym się OBI w kierunku Julianowa kończąca się w krzakach ?

 4. Drodzy, objazd ulicą Energetyczną jest od miesiąca i są stosowne znaki, które o tym informują (np.mapy Google też). Na wjeździe przy ul. Geodetów (dokładnie na wysokości przystanku) jest informacja, że ulica zamknięta jest od 15 listopada (informacja ta jest od miesiąca), faktycznie do tej pory był przejazd przez Rubinową, jednak jakby patrzeć na znaki, przejazdu ulicą Geodetów nie ma, polecam się nie spinać, tylko myśleć. Miłego dzionka i smacznej kawusi!

 5. Zamkniecie wjazdu w Rubinową jest tak idiotyczne i niezgodne z rozsądkiem, ze pozostają tylko dwa wytłumaczenia. Po pierwsze na Rubinowej mieszka jakiś ważny towarzysz partyjny i nadmierny ruch na ulicy zakłócał jego odpoczynek. Po drugie, chyba ktoś wymaga pilnie leczenia.

 6. Uważam, że osoba odpowiedzialna w Gminie za planowanie remontów dróg powinna ponieść za to konsekwencje! Czy to nie czasem p. Robert Widz?! Niejednokrotnie mieliśmy paraliże związane z brakiem planowania!

  • Tym razem to nie paraliż związany z brakiem planowania, ale paraliż związany z brakiem umiejętnego patrzenia na znaki przez kierowców, od miesiąca widnieje informacja, że Geodetów jest zamknięta i wyznaczono objazd Energetyczną. Każdy kto pchał się Geodetów robił to na własne ryzyko. Oczywiście można tej inwestycji wiele błędów zarzucić, ale tu akurat problemem są kierowcy.

 7. Korek na Puławskiej zaczyna się zwykle na wysokości Auchana. Prosty objazd przez kawałek Geodetów i Rubinowa pozwalał na skrócenie czasu przejazdu. jednak wyraźnie to komuś przeszkadzało. W normalnych warunkach za samo rozpoczęcie remontu Geodetów gdy nastąpiło zwężenie Puławskiej Widz powinien być wywalony z pracy. Jednak obowiązuje dalej zasada, że dobrego towarzysza partyjnego nie mozna zwolnić

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię