Zamknięcie drogi dla ruchu, autobusy pojadą objazdem

0

PIASECZNO W związku z kolejnym etapem prac budowlanych na ul. Ptaków Leśnych w Jastrzębiu zamknięty dla ruchu zostanie odcinek drogi. Zmieniona zostanie również trasa linii L24.

Prowadzone od grudnia 2023 r. prace budowlane przy rozbudowie ulicy Ptaków Leśnych w Jastrzębiu i Żabieńcu wchodzą w kolejny etap. W związku z tym od poniedziałku 11 marca 2024 r. zostanie wprowadzona czasowa organizacją ruchu polegająca na zamknięciu liczącego około 500 metrów odcinka drogi od strony Konstancina-Jeziorny. Zapewniony zostanie dojazd do posesji zlokalizowanych na wyłączonym z ruchu odcinku drogi oraz pojazdów budowy.

W związku z zamknięciem drogi od poniedziałku 11.03.2024 r. do odwołania linia L24 skierowana zostaje na trasę objazdową:

w kierunku krańca WIERZBNOWSKA:
PIASECZNO: URZĄD MIASTA – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Chyliczkowska – CHYLICE-PÓLKO: Starochylicka – CHYLICE: Starochylicka- KONSTANCIN-JEZIORNA: Długa – Chylicka – Akacjowa – Wierzbnowska – zawrotka na tymczasowym placu – Wierzbnowska – Akacjowa – WIERZBNOWSKA 51

w kierunku krańca ZGODA:
KONSTANCIN-JEZIORNA: WIERZBNOWSKA 51 – Akacjowa – Chylicka – Długa – CHYLICE: Starochylicka – CHYLICE-PÓLKO: Starochylicka – PIASECZNO: Chyliczkowska – Zgoda – ZGODA.

Granicą strefy biletowej będzie przystanek JASNA.

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

  • BOCIANA CZARNEGO 01 i 02
  • ZIMORODKA 01 i 02
  • KUKUŁCZA 01 i 02
  • TURKAWKI 01 i 04

Uruchamia się przystanek tymczasowy WIERZBNOWSKA 51 zlokalizowany na ulicy Akacjowej w miejscowości Konstancin-Jeziorna, za skrzyżowaniem z ulicą Wierzbnowską, w kierunku ulicy Chylickiej. Będzie on obowiązywał jako krańcowy dla linii L24.

Od 11.03.2024 (poniedziałek) kursowanie linii L24 odbywać się będzie według specjalnego rozkładu jazdy. Szczegółowe informacje na stronie ZTM: www.wtp.waw.pl.

Źródło: piaseczno.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię