Zamknięcie ul. Sienkiewicza. Zmiany na liniach autobusowych

1

PIASECZNO Od środy 22 maja ul. Sienkiewicza i al. Polskiego Państwa Podziemnego na odcinku od skrzyżowania z al. Kasztanów i al. 3 Maja (bez skrzyżowania) do skrzyżowania z ul. Dworcową (bez skrzyżowania) zostaną całkowicie zamknięte

– Połączenia z ulicami Pomorską, Jałowcową, Reymonta i Asnyka również zostaną całkowicie zamknięte – informuje starostwo powiatowe.
Objazd zostanie wytyczony ulicami Szpitalną, Aleją Kalin i Aleją Kasztanów.
Na zamkniętym odcinku wprowadzony zostanie ruch wahadłowy wyłącznie dla autobusów. Linie autobusowe 727, L-2, L-3, L-5, L12, L13, L17, L19, L23, L25, L32, L39 i L52 wrócą na swoje trasy podstawowe. Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków POMORSKA 01 i 02, nie zostaną uruchomione przystanki zastępcze.

1 KOMENTARZ

  1. Jeszcze w zeszłym tygodniu, przy skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza z Bema/Szpitalną, w osi ul. Sienkiewicza, były wymurowane dwie wysepki w lokalizacji przejść dla pieszych. Obecnie, przy asfaltowaniu drogi, wysepka od strony wschodniej, zniknęła. Co więcej, po wschodniej stronie skrzyżowania nie będzie wyznaczonego przejścia dla pieszych. Podobno nastapiła zmiana projektu. Ciekaw jestem dlaczego i kto taką zmianę zarządził na etapie budowy? W dokumentacji projektowej, dostępnej na stronie z przetargami dla Piaseczna, widoczna jest zarówno wysepka po stronie zachodniej, jak i wschodniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię