Zamknięcie wyjazdu z Piaseczna, wytyczono objazdy.

15

PIASECZNO Firma FAL-BRUK zawiadamia o wprowadzeniu od dnia 16 października 2020 r. czasowej organizacji ruchu polegającej na zamknięciu ulicy Księcia Janusza I Starego w Piasecznie.

Czasowa organizacja ruchu dotyczy rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 722 – ul. Księcia Janusza I Starego na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową DK 79 do Ronda Solidarności w Piasecznie. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Wojska Polskiego, Jana Pawła II, Chyliczkowską i DK79.

Dojazd do posesji będzie zapewniony. Planowany termin zakończenia prac: 31 maja 2021 r.

Trwają uzgodnienia z ZTM Warszawa oraz Polonus, ponieważ oprócz organizacji ruchu, zmiany będą dotyczyły komunikacji miejskiej tj.: linii L25 i P-2.

 

 

Źródło: www.piaseczno.eu

15 KOMENTARZE

 1. Może najpierw skończcie te remonty co żeście porozpoczynali bo jak tak dalej pójdzie to z Piaseczna nie da się wyjechać w żadną stronę.

 2. Rewelacja!
  Brawo!
  Super!

  Zalesie Dolne – wahadło
  Bobrowiec – budowa ronda + wymiana nawierzchni
  Mostek na Jeziorce (DK79) – wahadło
  Zalesie Górne – robią chodnik – poważne utrudnienia, no i te wiecznie zepsute rogatki na przejeździe kolejowym
  Zamknięta ul. Dworcowa – między Nadarzyńską a JPII
  Nadrzędna Nadarzyńska nad Kościuszki
  I na koniec objazd remontu ul. Księcia Janusza I Starego ulicami: Wojska Polskiego, Jana Pawła II, Chyliczkowską i DK79?

  O Mistrzowie logistyki, drogowcy, dróg różnych kategorii!
  Poproszę o fotki ojców/matki/opiekunów tych sukcesów!

  Zrobię sobie ołtarzyk i będę się modlił, żeby szybko zmienili pracę!

 3. Planowany czas remontu 7 miesięcy, na tak krótkim odcinku drogi ????. Czy ten fragment drogi będzie z mozaiki ułożony ???.

 4. I czekam tylko pierwszego śniegu, jak stanie korek na kilka godzin, by przejechać przez Piaseczno… Brawo brawo, pogratulować pomysłów, proponuję jeszcze zwęzić Puławską do jednego pasa jeszcze

 5. To chyba jest jakaś kpina!!!! Kolejne objazdy Piaseczno już jest jednym wielkim objazdem!!!
  Ja rozumiem, że bardzo jest potrzebny remont, ale do jasnej cholery NIE WSZYSTKO NARAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  PS w wakacje prawie nic się nie działo jak było pusto na drogach

 6. geniusz wymyślił, żeby remont drogi rozpoczynać tuż przed zimą. Efekt będzie taki, że za chwilę roboty staną i przez kilka miesięcy nic tam się nie będzie działo, bo albo będzie padać deszcz, albo śnieg, albo będzie za ziemno.

 7. Wyp……………dolić takiego włodarze miasta.
  Jak można tak zabagnić wszystko.
  Burmistrz i vice to imbecyle skoro zgadzają się
  na taki syf.
  Jakiś protest i blokada urzędu mogą ich obudzić.

 8. Zablokować burmistrza w robocie.
  Tak go zablokować, żeby do domu przez 2,3 dni
  nie mógł powrócić i może się ocknie !!!!!!

 9. Wjazd i przejazd przez Piaseczno z okolicznych miejscowości oraz jadąc główną drogą 721 ul. Słoneczną już od Sękocina, przez Magdalenkę i Lesznowolę , Stara Iwiczna i odwrotnie wraz z remontami przy ulicy Postępu (Lesznowola, Nowa Wola ) i ciągłymi korkami w Piasecznie, codziennie w Lesznowoli to już obraz znany wszystkich tu jeżdżącym od kilku lat. A wyjeżdżając z miejscowości sąsiednich – Nowa Iwiczna, Stara Iwiczna to korki są już prawie na stałe. Zanim powstanie Puławska BIS to jej budowa na terenie naszych gmin NAPRAWDĘ będzie dodatkowym utrudnieniem dla wielu kierowców. Jeszcze rozpoczynanie kolejnego remontu drogi w Piasecznie to WIDOCZNY brak koordynacji spraw remontowych dróg w Starostwie Piaseczyńskim i w GDDiA. Czy czas spędzany w korkach, wiele ludzkich emocji i nerwów oraz inne utrudnienia dla ludzi nie mają wpływu już na żadne decyzje ludzi, którzy je podejmują ? Przecież oni także są kierowcami i niektórzy jeżdżą tymi remontowanymi drogami ! Jesienna i zimowa aura tuż przed nami , czy wystarczy nam cierpliwości na tych drogach ??? Cytat do przemyślenia : Nieczynne bo zamknięte , Zamknięte bo nieczynne.
  Wcześniejsze wpisy ludzi odzwierciedlają co myślimy i jak widzimy opisywane remonty w naszym powiecie piaseczyńskim.
  Państwo Radni – proponujemy Wam – omawiajcie takie sprawy w naszych Urzędach Gmin i miejcie jakiś wpływ na życie ludzi i sprawy remontów na drogach.
  Nie poruszamy już podatków drogowych ale gdyby na czas remontów mieszkańcy danej Gminy mieli możliwość uzyskania dopłaty to już wydziały komunikacji zapełniłyby się stosem zgłoszeń i nawet koronawirus by nie był taki straszny.

 10. No i wybrany wykonawca to firma raczej bardziej wykwalifikowana w budowaniu podjazdów pod posesje jednorodzinne, a remont drogi to już dla niej b. duuuuuuże wyzwanie, oby ten fakt nie wydłużył tej inwestycji.

 11. Trzeba przyznać, że arogancja gminnej władzy jest niebywała. Jak czyta się posty o wszelkich pracach na ulicach i blokowaniu przejazdów wyłania sie jedna opinia, niekompetencja. I co i nic , żeby choć ktoś z UG napisał coś w obronie polityki remontowej, uzasadnił podejmowane działania a tu cisza. burmistrz i jego zastępca milczą wg zasady co mi tu motłoch będzie się wtrancał (to słowo użyte celowo) my wiemy lepiej.

 12. Urzędasy które zarządzają remontami dróg w Piasecznie powinny mieć obowiązek codziennie objechać wszystkie te miejsca i znieść jajko w korkach, które się tworzą. Może by coś dotarło do tych pustych łbów. Bo tu już sił brak. Piaseczno to jeden wielki korek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię