PIASECZNO Do Orzeszyna należy się kierować objazdem ulicą Leśną lub Braci Czapskich. Ok. 100 metrów od skrzyżowania ulicy Klonowej z drogą krajową nr 79 pojawiła się nieoczekiwana blokada. Kierowca tira prawdopodobnie chciał zawrócić i utknął w poprzek jezdni.

godz. 18.00

– Aktualnie czekamy na przyjazd pogotowia energetycznego – informuje kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Sprawcą zablokowanej drogi jest obywatel Ukrainy, zatrudniony w polskiej firmie. Tak nieudolnie manewrował pojazdem, że zablokował drogę i złamał słup energetyczny. Został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

godz. 18.15
– Naczepa została odczepiona i ustawiona równolegle do jezdni – informuje reporter PiasecznoNEWS.pl, który jest na miejscu. – Teraz ciągnik siodłowy jest odciągany od słupa, tak by można było nim odjechać. Myślę, że droga zostanie udrożniona najpóźniej w ciągu pół godziny.

godz. 18.30 

– Ciągnik został uwolniony i za chwilę będzie się podpinał pod przyczepę – informuje nasz reporter. – Na miejscu są już energetycy. Pozostała tylko kwestia posprzątania ulicy. W ciągu kilkunastu minut ruch powinien zostać przywrócony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię