Zamknięte drzwi i brak kontaktu z seniorem, źle wróżyło. Co wydarzyło się w mieszkaniu?

3

PIASECZNO Zaniepokojona córka poinformowała piaseczyńskich policjantów, że nie może skontaktować się ze swoim 90-letnim ojcem. Drzwi do mieszkania są zamknięte.

 

W środowe popołudnie za pośrednictwem Centrum Powiadamiania Ratunkowego, do oficera dyżurnego piaseczyńskiej komendy, wpłynęło zgłoszenie od zaniepokojonej kobiety. Nie mogła ona skontaktować się ze swoim 90-letnim ojcem, który mieszka samotnie. Z pomocą ruszli policjanci. Okazało się, że senior przewrócił się i nie jest w stanie się podnieść, a drzwi do mieszkania są zabezpieczone „łańcuszkiem”, który uniemożliwia wejście do środka. Z pomocą na miejsce przybyli strażacy, którzy w sprawny sposób przecieli zabezpieczenie. Seniorowi udzielono pierwszej pomocy, a następnie został on przewieziony do szpitala.

To zdarzenie pokazuje, że policjanci są gotowi nieść pomoc każdemu, kto jej potrzebuje, a każda taka interwencja daje ogromną satysfakcję.

3 KOMENTARZE

  1. Ocieplenie wizerunku policji nadal trwa, a co tam z Kornelią? Znajdzie się, poszła w melanż? Cała policja nieudaczna jest łącznie z komendantem głównym, ta formacja jest beznadziejna

  2. Super,
    Oczywiste 🙂
    A jaką satysfakcję mają Ci, którzy niosą pomoc przestępcą, również z rodziny i łamią prawo?
    BRAWO DLA TYCH CO POMAGAJĄ. Oby ich jak najwięcej w tutejszej kpp, takie małe życzenie na nowy 2023 rok 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię