Zamknięto drogę przez Zalesie. To dopiero początek utrudnień

3

PIASECZNO W środę rozpoczęła się przebudowa ulic Pod Bateriami i Polskiego Państwa Podziemnego. W pierwszym etapie realizowany jest odcinek od ul. Redutowej do alei Kasztanów, który został zamknięty dla ruchu


Przebudowa tego ważnego ciągu łączącego Zalesie Dolne z rondem w Gołkowie została podzielona na etapy, co ma minimalizować uciążliwości. W tej chwili wyłączony z ruchu samochodowego jest odcinek Polskiego Państwa Podziemnego od ul. Redutowej do al. Kasztanów bez obu skrzyżowań. Objazd poprowadzono ul. Stołeczną (z pierwszeństwem). Autobusy jeżdżą ul. Polskiego Państwa Podziemnego na jednym pasie ruchu.
Kiedy zakończymy przebudowę skrzyżowania w Żabieńcu nastąpi kolejny etap inwestycji w Zalesiu Dolnym, a mianowicie całkowite zamknięcie dla ruchu odcinka od ul. Redutowej do al. Kasztanów bez obu skrzyżowań – zapowiada Joanna Grela z biura promocji powiatu piaseczyńskiego. – Objazd będzie odbywał się ul. Stołeczną (z pierwszeństwem). Komunikacja miejska będzie jeździła przez Bobrowiec. Komunikacja zastępcza od strony Piaseczna (linia L) będzie dojeżdżała do pętli na ul. Orzechowej przy Modrzewiowej.
W kolejnych etapach inwestycji zostanie zamknięte skrzyżowanie z ul. Redutową (budowa ronda). Objazd będzie odbywał się przez Bobrowiec. Potem zostanie zamknięty odcinek od Redutowej do Dworskiej, a na końcu skrzyżowanie z Dworską (budowa ronda) oraz odcinek do ronda w Gołkowie.

TW

3 KOMENTARZE

  1. To co się dzieje w Piasecznie to kpina. Na ostatnią chwilę, robią remonty, rozkopy, korkują wszystko. Tylko debil mógł tak zaplanować prace remontowe.

  2. A zapewne jakby nie było remontów to Pani/Pan by narzekał/a że brak remontów. Widzę że tak złe i tak nie dobrze, ale cóż ludziom się nigdy nie dogodzi 🤷‍♂️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię