Zamknięto wyjazd z Powstańców Warszawy. Rano był tam prawdziwy kocioł!

10

PIASECZNO Remont drogi wojewódzkiej 721 na odcinku od ulicy Mleczarskiej do Julianowskiej rozpoczął się w lipcu ubiegłego roku. Wczoraj zamknięto wyjazd z Powstańców Warszawy w Okulickiego, co zaowocowało tworzącymi się w tym rejonie gigantycznymi korkami


– Jedźcie tam i sami sprawdźcie, to jest jakiś drogowy armagedon – zaalarmował nas dziś rano pan Paweł. Jest to już druga zamknięta w ostatnim czasie duże droga wyjazdowa z Piaseczna. Kilkanaście dni temu prowadzona przez gminę budowa ulicy Żytniej wymusiła zamknięcie ulicy Jana Pawła II przy miejskim targowisku.
– Do Magdalenki jechałam dziś rano godzinę – skarży się nasza czytelniczka, pani Marta.
– Szkoda że gmina i Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich nie uzgodniły wcześniej harmonogramu prac.

Wszystko wskazuje na to, że utrudnienia na skrzyżowaniu Okulickiego i Powstańców Warszawy trochę potrwają. Na razie drogowcy usunęli z jednego pasa zablokowanego odcinka drogi warstwę asfaltu.
– Przebudowujemy w tym rejonie sieci podziemne: teletechniczną, energetyczną, gazową i wodociągową – informuje Monika Burdon, rzeczniczka prasowa Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Tymczasem na drugim odcinku remontowanej drogi, od skrzyżowania przy Laminie do Julianowskiej zostały już ułożone wszystkie warstwy konstrukcyjne i trwa wykonywanie asfaltowej nakładki. Choć ten fragment inwestycji jest na ukończeniu, nie wiadomo kiedy odcinek zostanie oddany do użytku.
– Cała inwestycja jest wykonana w około 60 proc. – dodaje Monika Burdon. – Prace mają zakończyć się do sierpnia przyszłego roku. Wykonawca, póki co, nie ma opóźnień.

TW

CZYTAJ TAKŻE:  Ulica zamknięta, strażacy wejdą do mieszkania [AKTUALIZACJA]

10 KOMENTARZE

  1. Ponad dwa lata na remont dwóch kilometrów drogi? Kto to tak zaplanował?? Kto się na to zgodził? Przecież ten remont notorycznie paraliżuje Piaseczno!

  2. Niech zarządzający nie liczą, że przed wyborami będziemy podziwiać ile się buduje w Piasecznie. Prace zostały specjalnie tak zaplanowane aby na 21.10 wszyscy piali z zachwytu. No ale nie wyszło. Bałagan komunikacyjny, korki, paraliż, to efekt amatorszczyzny. Żadne tłumaczenie już nie pomoże.

  3. Kocioł jest wszechobecny na terenie Piaseczna i okolic…wieloletnie zaniedbania komunikacyjne przy jednoczesnym bumie deweloperskim sparaliżowały miasto!Pudrowanie trupa w postaci obecnych inwestycji drogowych nic nie da…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię