Zamykają ważne skrzyżowanie. Do grudnia powstanie tu rondo

3

PRAŻMÓW W przyszłym tygodniu, po kilku miesiącach przygotowań, rozpocznie się budowa ronda w Piskórce


O tej realizowanej przez powiat inwestycji pisaliśmy już dwukrotnie. Niepokój mieszkańców budził fakt, że mimo zapowiedzi rondo nie powstaje. W końcu okazało się, że inwestycję miały poprzedzić prace wykonane przez PGE i polegające na przeniesieniu stacji trafo. A te ciągnęły się niemiłosiernie. Wszystko wskazuje jednak na to, że przeciwności zostały pokonane, bo w najbliższy wtorek firma, która będzie budowała rondo wkroczy na plac budowy. Niestety, będą wiązały się z tym pewne niedogodności dla mieszkańców. Urzędnicy informują, że wykonawca zamknie skrzyżowanie ulicy Jagodowej, Głównej i Słonecznej 19 października. Objazd ma odbywać się drogą z Krupiej Wólki do Ustanowa. Termin zakończenia prac ustalono na 30 listopada tego roku.

CZYTAJ TAKŻE:  Wstrzymana inwestycja. Ile można przenosić stację trafo?

TW

3 KOMENTARZE

  1. “Objazd ma odbywać się drogą z Krupiej Wólki do Ustanowa.”
    Czy ktoś wie, do kiedy ma być zamknięta ul. Główna (Krupia Wólka – Ustanów)?

    • Najbliższy czynny taras widokowy dla odprowadzających we Wrocławiu

      Zamiast budować drogę w wakacje to będą to robić teraz… przez dwa miesiące! W jaki sposób dzieci mają się dostać do szkoły, a ludzie do pracy jak zamkniecie całkiem drogę i zabierzecie autobus?

  2. Zastanawiam się czy ktoś ma rozeznanie w rozgrzebanych drogach? Prace z na drodze z Ustanowa do Uwielin ciągną się niemiłosiernie. Objazd przez Jeziórko a tam drogą rozkopana i w tragicznym stanie. Idzie zima i nikt na tych inwestycjach właściwie nic nie robi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię