Zapomnieli o przejściu dla pieszych przy sklepie

2

LESZNOWOLA – Przy ulicy księdza Słojewskiego w Magdalence otwarto nowy sklep sieci Dino – mówi pan Andrzej, nasz czytelnik. – Niestety, nikt nie pomyślał o tym, aby naprzeciwko marketu zrobić przejście dla pieszych…


Pan Andrzej z politowaniem kiwa głową.
– W ogóle dziwię się, że ktoś dopuścił ten sklep do użytkowania – mówi. – Problem polega bowiem na tym, że nie ma jak do niego dojść.
Nasz czytelnik wyjaśnia, że wzdłuż ul. Słojewskiego przebiega ciąg pieszo rowerowy. Znajduje się on jednak po przeciwnej stronie niż sklep.
– Ja chodzę tam przez cmentarz – mówi mężczyzna. – W sąsiedztwie jest szkoła, a dzieci są nieuważne. W końcu dojdzie tam do wypadku….
Nasz czytelnik zainteresował sprawą radnego Łukasza Grochalę.
– Zwróciłem się do gminy z prośbą o wymalowanie pasów i zrobienie przejścia dla pieszych obok tego sklepu – mówi. – To nie jest droga inwestycja, a przejście pomoże bezpiecznie dotrzeć do sklepu i zrobić w nim zakupy.

TW

2 KOMENTARZE

  1. Brak przejścia – przechodzę gdzie chcę, bez pierwszeństwa, co nie jest problemem bo ruch nie duży. Muszę się rozglądać przy przechodzeniu. Przejście jest – byle do przodu, za Ojczyznę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię