Zapraszamy na Świąteczny Koncert Noworoczny

0

PIASECZNO W piątek 13 stycznia o godzinie 19 w Przystani pod Klonami odbędzie się Świąteczny Koncert Noworoczny. Choć wstęp na imprezę przy ulicy Szkolnej 18 w Piasecznie jest darmowy, z uwagi na ograniczoną pojemność sali obowiązują zapisy – albo bezpośrednio na miejscu, albo telefonicznie (tel. 506 34 38 12)

Z koncertem tradycyjnych kolęd, piosenek świątecznych i zimowych w specjalnej, świątecznej oprawie wizualnej wystąpi tego wieczoru duet Ojciec i Syn (pianista Leszek Tylec i wokalista Grzegorz Tylec) wraz z zaproszonymi gośćmi – skrzypkiem i gitarzystą Marcinem Molskim oraz wokalistką Karoliną Krzyżanowską. W programie koncertu znajdą się zarówno popularne i lubiane kolędy, jak i świąteczne utwory różnorodnych twórców – między innymi Zbigniewa Preisnera, Andrzeja Zielińskiego czy Jacka Kaczmarskiego.

– Zagramy wprawdzie, znane wszystkim dobrze, kompozycje, ale postaramy się je przedstawić w zaskakujących, niekiedy, aranżacjach – zapowiada Leszek Tylec. – W programie koncertu nie zabraknie również na pewno miejsca dla kilku muzycznych niespodzianek. Dołożymy wszelkich starań by był to dla Państwa radosny wieczór, chwilowe oderwanie od – często – niełatwej codzienności i… okazja do wspólnego śpiewania w miłej atmosferze. Serdecznie zapraszamy!

Patronami medialnymi wydarzenia są Kurier Południowy i portal PiasecznoNews.pl

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię