PIASECZNO Gmina ogłosiła konkurs na projekt logo obchodów 100-lecia piaseczyńskiego sportu. Zaprojektowane logo towarzyszyć będzie przez cały 2022 rok podczas wydarzeń sportowych organizowanych zarówno przez kluby sportowe jak i przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie.

– Używać będziemy je na plakatach, banerach, zaproszeniach, informacjach prasowych, ściankach medalowych oraz na koszulkach okolicznościowych i innych gadżetach. Chcemy, żeby logo było nowoczesne, odpowiadało dzisiejszym trendom, podobało się ludziom młodym, aktywnym, uprawiającym sport.- mówią włodarze

Logo powinien towarzyszyć (być wpleciony) napis 100 lat piaseczyńskiego sportu. Może, ale nie musi być data 1922-2022. Logo obchodów może w jakiś sposób nawiązywać, ale nie musi do oficjalnego logo Gminy Piaseczno.

CZYTAJ TAKŻE:  Od poniedziałku Sielską nie przejedziemy

Szczegóły, regulamin i zasady konkursu na platformie: www.designer.pl

W 2022 roku obchodzić będziemy 100-lecie sportu w Piasecznie. Dokładnie w 1922 roku powstał bowiem pierwszy oficjalny klub sportowy na naszym terenie – “Jedność” Żabieniec.
Te 100 lat to wspaniała sportowa historia i sukcesy wielu klubów i sekcji z terenu całej gminy Piaseczno, dlatego do współpracy zaproszone zostały wszystkie kluby sportowe.

Powołany Komitet Organizacyjny przygotowuje już scenariusz całorocznych obchodów. Gmina chce, aby to doniosłe dla całej sportowej społeczności Piaseczna wydarzenie mogło posługiwać się atrakcyjnym logotypem, który towarzyszył będzie wszystkim organizowanym w ramach obchodów imprezom sportowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię