Żarty z policjantów i brak maseczek zakończyły się słonymi mandatami

6

LESZNOWOLA Policjanci z komisariatu w Lesznowoli, podczas nocnej służby przerwali zabawę trzech 18-latków. Mężczyźni bezpodstawnie wzywali pomocy i nie przestrzegali obowiązku noszenia maseczek.

Było tuż po godzinie 2.00 w nocy, gdy policjanci usłyszeli wołanie o pomoc. Dobiegało zza jednej ze stacji paliw znajdującej się przy drodze krajowej numer 7. Kilka męskich głosów na przemian wzywało pomocy.
Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Okazało, się że trzech młodych mężczyzn próbowało urządzić sobie zabawę i sprawdzić reakcję policjantów. Podjęli próbę ucieczki, lecz po chwili cała trójka 18-latków znalazła się w rękach funkcjonariuszy.
Wszyscy zostali ukarani mandatami karnymi, zarówno za nieuzasadnione wezwanie, jak i za nieprzestrzeganie nakazu zakrywania nosa i ust. Ten wybryk kosztował ich łącznie 3 000 złotych.

AB/KPP

6 KOMENTARZE

  1. Nie, medali nie ma, ale nikt z nas na nie nie liczy. Nie liczymy na nie wychodząc codziennie z domu. Chcemy tylko wrócić żywi i zdrowi do naszych rodzin. Ale satysfakcja jest że paru debili zapłaci po 1000 zł za głupotę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię