Zaszczepię się, to postanowienie noworoczne premiera

1

Premier Mateusz Morawiecki zachęca, żeby jednym z noworocznych postanowień Polaków było zaszczepienie się. W pierwszym dniu nowego roku na jego profilu na Facebooku pojawił się post, w którym deklaruje, że w 2021 r. zaszczepi się przeciwko COVID-19.

Aktualnie trwają szczepienia grupy „zero” – osób, które są na pierwszej linii frontu w walce z COVID-19. W styczniu ruszą też zapisy dla grupy pierwszej. Zaszczepić się będą mogli wtedy: pensjonariusze domów pomocy społecznej oraz zakładów opiekuńczo-leczniczych, pielęgnacyjno-opiekuńczych i innych miejsc stacjonarnego pobytu, osoby powyżej 60. roku życia w kolejności od najstarszych, służby mundurowe, w tym Wojsko Polskie oraz nauczyciele.

A Wy jakie macie postanowienia noworoczne?

Źródło: premier.gov.pl

 

1 KOMENTARZ

  1. Premier Mateusz jest młodym, zdrowym byczkiem, więc jego kolej do zaszczepienia nadejdzie gdzieś tak w 2023. Albo więc jak zwykle obiecuje gruszki na wierzbie, albo Władza będzie miała (już ma?) jakąś nieoficjalną „szybką ścieżkę”. Trzeba być ciężko naiwnym, żeby uwierzyć, że Polsce Władza będzie razem z plebsem stać w kolejkach po jakieś pożądane dobra, o ile akurat tych dóbr pożąda.
    Tak więc pan premier prawdopodobnie tym razem przypadkiem powiedział prawdę. Będzie to odnotowane w annałach, bo chyba po raz pierwszy mu się przydarzyło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię