Zatopiony parking

1

LESZNOWOLA Po każdych większych opadach deszczu woda zalewa parking przy stacji PKP w Nowej Iwicznej. Czy problemy rozwiąże kanalizacja deszczowa?


O problemie powiadomiła nas jedna z czytelniczek. – Parkujący przy stacji PKP w Nowej Iwicznej brodzą w błocie i kałużach, a woda wlewa im się do butów – informuje Iza Chrzanowska. – A przecież osoby jadące do Warszawy nie jadą do pracy w polu, tylko w biurze. Gmina nie dba o dobry dojazd mieszkańców do stolicy. Oddała do użytku ładny parking, ale bez odwodnienia. Nie wiem, kto odpowiada za taki stan rzeczy…
Jak udało się nam ustalić, wypompowywanie wody z zalanego parkingu będzie możliwe dopiero po zakończeniu prac związanych z przebudową linii kolejowej nr 8.
– Przebudowa parkingu będzie możliwa po wybudowaniu kanalizacji deszczowej w ul. Torowej, przy której znajduje się parking – informuje Agnieszka Adamus z gminnego wydziału promocji.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Zalanie to jedno, a pojemnosc parkingu to kolejna sprawa, jest on po prostu za maly! Masa ludzi musi kombinowac, stawac gdzie popadnie bo ciagle brakuje miejsc! Z tym tez trzeba cos zrobic!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię