Zator na objeździe. Wcześniej doszło tam do wypadku

5

PIASECZNO Po godz. 11 zderzyły się dwa samochody na skrzyżowaniu alei Lipowej i ul. Kurcewiczówny w Zalesiu Dolnym. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jeden z kierowców próbował wymusić pierwszeństwo


Aleją Lipową poprowadzono objazd remontowanego odcinka drogi 722. Dziś przed południem zderzyły się tam mazda i porsche. W zdarzeniu ucierpiała kobieta, która mimo braku obrażeń zewnętrznych, skarżyła się na ból głowy. Poszkodowaną zaopiekowała się załoga karetki pogotowia. Na miejscu jest policja, która wyjaśnia okoliczności wypadku.

TW

5 KOMENTARZE

  1. Bzdura! Oznakowany objazd poprowadzony jest ul. Orężną. Tyle że ludzie pchają się wąskimi ulicami „osiedlowymi”. Trąbią na siebie jak się ktoś zablokuje, rzucają mięchem, nie respektują równorzędności skrzyżowań. Trąbią na mieszkanców przyległych posesji usiłujących wjechać lub wyjechać blokując przy tym na chwilę ulicę na czas otwierania bramy. Wjeżdżają tiry i autokary.

  2. A z parkowaniem na zakazie i 2 niebezpiecznych zakrętach przy kwiaciarni na Stołecznej to zrobi straż miejska czy policja w końcu porządek czy dopiero jak ktoś się rozwali???!!!

  3. Zgadzam się z PC, otworzyć bramy nie można bo trąbią, ktoś podjedzie pod bramę żeby zabrac domowników wielkie halo i trabienie, rowerem już się nie pojeździć na spacer z dzieckiem też się nie da iść bo trąbią, a wieczorami jak się ruch trochę uspokoi to już nie patrzą jak jadą od chopka do chopka leci jak głupi. Niech już ten remont się skończy bo mam dość wiecznego trąbienia i niemożliwości wyjścia z dzieckiem na spacer, rower czy wrotki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię