Zatrzymani z marihuaną

2

PIASECZNO Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 26- letniego mężczyznę, u którego w mieszkaniu na Józefosławiu znaleziono ponad 32 gramy marihuany.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna, którzy na co dzień zajmują się sprawami związanymi ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ustalili adres mężczyzny podejrzewanego o działania przestępcze. Podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez wytypowanego 26- latka, funkcjonariusze w jednym z pomieszczeń ujawnili słoik, a w nim ponad 32 gramy marihuany.
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Nie uniknie on teraz odpowiedzialności karnej wynikającej z ustawy o zapobieganiu narkomanii.
Do podobnego zdarzenia doszło w środę w Zalesiu Górnym. Tu przy zatrzymanym mężczyźnie znaleziono aż 66 gramów marihuany.

AB/KP

2 KOMENTARZE

 1. Brawo, od razu czuje się bezpieczniej!
  90 gram rośliny zostało bezwzględnie zatrzymane i nikomu już nie zrobi krzywdy.
  Pseudo prawo, pseudo zagrożenie i pseudo policjanci.
  Najłatwiej trzepać dzieciaków pod szkołą i szukać roślin bo ani jedno ani drugie nie stanowi żadnego zagrożenia, a statystyki rosną i pochwalić się można że się coś robi..

  pseudo kraj – państwo z kartonu silne wobec słabych i słabe wobec silnych.

  szkoda że nic nie zrobiono przy zaginięciu nastolatki którą znaleziono martwą obok swojego telefonu.. namierzenie telefonu to już za dużo. Leżała by tam do dzisiaj gdybyśmy mieli polegać na naszych dzielnych stróżach prawa.

  Najważniejsze jest szukanie ludzi nielegalnie palących rośliny nie włamania czy zaginięcia.. kto był coś zgłosić na komendzie doskonale o tym wie.
  Polica nie chroni społeczeństwa tylko męczy..
  Taki to piękny kraj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię