Zatrzymani za kradzieże portfeli

0

PIASECZNO Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 40-latka podejrzewanego o kradzież 8 portfeli. Tego samego dnia w sprawie kradzieży portfela i wielokrotnego użycia skradzionych kart płatniczych mundurowi zatrzymali 25- letnią kobietę

Jednego dnia policjanci z wydziału kryminalnego oraz funkcjonariusze z zespołu wywiadowczego zatrzymali w dwóch różnych sprawach 40-letniego mężczyznę oraz 25-letnią kobietę. Wspólnym mianownikiem była kradzież portfeli.

Dziś policjanci ustalili, że zatrzymany mężczyzna 4 marca w jednym ze sklepów w Piasecznie, dokonał kradzieży 8 portfeli znanego światowego producenta. Wartość jego łupu wyniosła niemal 1700 złotych.

W przypadku zatrzymanej 25-letniej kobiety, funkcjonariusze z zespołu wywiadowczego ustalili, że 11 grudnia ubiegłego roku w jednym z popularnych dyskontów znajdujących się na terenie Piaseczna ukradła portfel należący do klientki sklepu. Oprócz dokumentów znajdowały się w nim również pieniądze oraz karty płatnicze, którymi 25-latka kilkakrotnie się posłużyła.

Dziś policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Piaseczna obojgu zatrzymanym przedstawili zarzuty karne. 25-latka usłyszała ich aż sześć, zarówno za kradzież jak i pięciokrotne zakupy, których dokonywała przy użyciu skradzionej karty.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię