Zatrzymano driftera. Szalał w centrum miasta

11

PIASECZNO Wczoraj przed północą na ulicy Nadarzyńskiej zatrzymano 23-latka, ślizgającego się od krawężnika do krawężnika swoim bmw


Obfite opady śniegu zachęciły do aktywności fanów driftu, którzy niestety postanowili realizować swoją pasję na drogach publicznych.
Około godz. 22, gdy spacerowałem z psem, widziałem trzech takich wariatów skręcających z ulicy Leśnej w Mazowiecką w Bobrowcu – opowiada pan Andrzej.
Oczywiście skrzyżowanie pokonywali bokiem. Białe bmw jadące na przedzie wyrzuciło tak, że zatarasowało całą drogę. Dobrze, że było późno i nikt o tej porze nią nie jechał. Zrobiłbym nawet zdjęcie i zadzwonił na policję, ale niestety nie miałem przy sobie telefonu – dodaje.
Innego driftera policjantom udało się zatrzymać w środę przed północą w centrum Piaseczna. Mimo że 23-latek był trzeźwy, funkcjonariusze zarekwirowali mu dowód rejestracyjny i skierowali do sądu wniosek o jego ukaranie za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz narażenie na niebezpieczeństwo pasażera.

TW

11 KOMENTARZE

 1. Wystarczy pojazd tego driftera wysłać na badania techniczne..:)
  Pominowszy to że samochody BMW mają tylko przeciwmgielne światła z przodu;) Albo kierowcy są tak mało inteligentni że nie potrafią włączyć odpowiednich:)

 2. Dla przykładu – w Szczucinie burmistrz umożliwił młodym i nie tylko ćwiczenia w wyznaczonym miejscu. Tu gonią, nawet z targowiska. Nie stać „rządzących” ? Fakt, nie na drogach, to gdzie? Średniowiecze, brak chęci, nie wspomnę o krawężnikach, którzy nie zajmują się przestępstwami, o których mają wiedzę tylko pierdami.
  STWÓRZCIE CHĘTNYM WARUNKI Dajcie jak w ww gminie nauczycieli do nauki a nie tylko pała pała …wstyd dla gminy.
  Jak brak pomysłu, burmistrz Szczucina podpowie

   • Hamuj konie romek. W powiecie jest dużo placy, które można by było zagospodarować nie tylko do latania bokie ale też i do wynajęcia placu szkole nauki jazdy i prowadzić tam akademie doszkalania technik prowadzenia pojazdów w sytuacjach krytycznych takich jak poślizg. Wjazd płatny, ustalone zasady, jak ktoś się tego nie trzyma to wypad a za pieniądze z wjazdu można by było dbać o jakoś nawierzchni oraz wpadły by pieniążki do budżetu.

 3. Bo Renault kupują debile którymi nie da się driftować, bo nawet nie wiedzą co to znaczy. Stare bmki jeżdżą po ulicach a stare Renault już dawno na złomowisku.

  • A jak driftuje się debilem “mondralo”? Zajmij się lepiej nauką albo idź na księdza jeżeli wiedza ci nie wchodzi, a samochody zostaw dorosłym.

 4. Widać nikt nie był tu młody i nie zarzucił ręcznego na zakręcie… Zamiast dać gdzieś potrenować to najlepiej mandaty wypisywać zamiast łapać pijanych kierowców…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię