Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami

3

PIASECZNO Policjanci z Piaseczna zatrzymali 38-latka podejrzewanego o dealerkę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej.

Wieczorem policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który na ich widok próbował oddaliś się z przystanku autobusowego. Mimo, że nie godził się na kontrolę, to po chwili było już jakie są ku temu powody. 38-latek miał przy sobie kilka małych paczek ze środkami odurzającymi. Meżczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnej celi. Policjanci przeszukali także jego miejsce zamieszkania, gdzie w różnych miejscach znaleźli kolejne porcje narkotyków, takich jak mefedron, marihuana i amfetamina. Łączna waga zabezpieczonych środków to ponad 50 gramów.
W mieszkaniu znajdowała się również waga elektroniczna, a także znaczne liczba małych torebek z zapięciem strunowym.
Zatrzymany jest podejrzewany o handel środkami odurzającymi. Policjanci ustalają w jaki sposób narkotyki trafiły w jego ręce. Tego samego dnia policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 20- latka, który również posiadał przy sobie środki odurzające. Także i on odpowie z ustawy o zapobieganiu narkomanii.

AB/KPP

3 KOMENTARZE

  1. Zatrzymano “podejrzanego” więc jeszcze nic pewnego .W Górze Kalwarii zatrzymano prawdziwych handlarzy gangsterów i nikt się tym sukcesem nie pochwalił. Ciekawe dlaczego ?

    • Każdy jest podejrzany dopóki nie zostanie skazany prawomocnym wyrokiem sądu. W Górze Kalwarii jest grubsza sprawa, nad którą pracujemy od wielu dni, ale póki co policja – prawdopodobnie ze względu na dobro śledztwa – nie zdradza szczegółów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię