Zatrzymano podejrzanych o włamanie

2

PIASECZNO Do policyjnej celi trafili dwaj mężczyźni podejrzewani o kradzież znacznej ilości sprzętu AGD z jednego z magazynów. Przy jednym z zatrzymanych kryminalni znaleźli kominiarkę i perukę.

Policjanci z piaseczyńskiego wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie włamania do jednego z magazynów w Józefosławiu, z którego skradziono między innymi lodówki, kuchnie elektryczne i kabiny prysznicowe.

Straty oszacowano na ponad 13 tysięcy złotych. Podczas zatrzymania pierwszego z podejrzewanych, w jego samochodzie policjanci znaleźli kominiarkę i perukę, którymi 34-latek mógł posługiwać się podczas popełniania przestępstwa.

Mundurowi przy zatrzymanym znaleźli także niemal 4 gramy amfetaminy. Kolejnym zatrzymanym w tej sprawie okazał się 45-letni mieszkaniec Piaseczna, przy którym również znaleziono porcję amfetaminy.

Obaj usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. Według policjantów z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Piaseczna, sprawa ma charakter rozwojowy i nie wykluczają, że zatrzymani mogą mieć związek z innymi przestępstwami na terenie powiatu piaseczyńskiego.

KPP/AB

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię