Zatrzymano pracownika firmy kurierskiej. Okradał paczki?

0

LESZNOWOLA Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali pracownika firmy kurierskich podejrzewanego o systematyczne okradanie powierzonych mu przesyłek. Jego łupem padało 69 paczek zawierających między innymi kosmetyki, wyroby jubilerskie i telefony. 22-letni obywatel Ukrainy został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące


Kryminalni z Piaseczna od pewnego czasu prowadzili działania zmierzające do wykrycia sprawcy kradzieży przesyłek kurierskich. Trop zaprowadził ich do jednej z rozdzielni pocztowych, gdzie najprawdopodobniej paczki były otwierane i okradane.
Kierunek podjęty przez policjantów z wydziału kryminalnego w Piasecznie okazał się właściwy. Tuż przed przybyciem funkcjonariuszy do wytypowanego punktu kurierskiego, doszło do kolejnej kradzieży. Tym razem z jednej z paczek został skradziony zegarek.
Policjanci zatrzymali jednego z pracowników – 22-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna miał na ręku skradziony zegarek, a podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania kryminalni znaleźli kolejne przedmioty pochodzące z okradzionych paczek. Były to między innymi rożnego rodzaju kosmetyki, wyroby jubilerskie i telefony komórkowe. Mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie 69 kradzieży.
Zajmujący się sprawą policjanci z komisariatu w Lesznowoli wystąpili do prokuratury o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Na wczorajszym posiedzeniu sąd przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec 22- latka środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię