Zatrzymany obywatel Wietnamu z zakazem pobytu

0

LESZNOWOLA Dzielnicowi z komisariatu w Lesznowoli zatrzymali 28-letniego obywatela Wietnamu, który od 2016 roku miał zakaz pobytu we wszystkich państwach strefy Schengen. Ponad to mężczyzna miał przy sobie telefon komórkowy, który pochodził z przestępstwa rozboju.

Podczas służby patrol dzielnicowych z komisariatu w Lesznowoli w składzie mł. asp. Grzegorz Kupisz oraz st. asp. Kamil Woźniak w ramach współpracy z Krajową Administracją Skarbową kontrolowali jedno z przedsiębiorstw na terenie Wólki Kosowskiej.

Podczas swoich czynności policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który próbował się oddalić z miejsca kontroli. Nie posiadał on przy sobie żadnych dokumentów, jednak dalsze czynności wykonane przez dzielnicowych pozwoliły na ich ustalenie.

CZYTAJ TAKŻE:  Dostał mandat za fałszywe dane

Okazało się, że to 28-letni obywatel Wietnamu, który od 2016 roku nielegalnie przebywał nie tylko na terenie Polski, ale całej strefy Schengen. Zanim rozpocznie się proces związany z jego deportacją, policjanci wyjaśnią, w jaki sposób wszedł on w posiadanie telefonu komórkowego, który pochodził z przestępstwa rozboju.

KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię