Zbiorowa kwarantanna (w razie czego) będzie na stadionie

3

PIASECZNO Gminny referat zarządzania kryzysowego, na polecenie wojewody, przygotował miejsce do ewentualnej zbiorowej kwarantanny. Jeśli zajdzie taka potrzeba będzie ona odbywała się w budynku klubowym znajdującym się na stadionie miejskim


Gmina przygotowała 40 łóżek (w budynku zmieści się 50 osób), koce, materace, sprzęt do ozonowania i środki do odkażania. – Nie mamy sprzętu ochrony indywidualnej dla obsługi tego miejsca, która w razie potrzeby przybędzie z zewnątrz. My mamy tylko udostępnić miejsce – informuje Łukasz Kamiński z Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Na polecenie wojewody jesteśmy gotowi w ciągu 6 godzin uruchomić ten punkt na potrzeby kwarantanny.
Burmistrz Daniel Putkiewicz podkreślił w środę, że wojewoda mazowiecki będzie na bieżąco informowany poprzez powiatowe centrum kryzysowe o podejmowanych przez gminę działaniach oraz ewentualnych brakach.

CZYTAJ TAKŻE:  Zobacz, dlaczego skuteczne pozycjonowanie stron utoruje Ci drogę do lepszej sprzedaży w 2021 roku

TW

3 KOMENTARZE

  1. Na wszelki wypadek dobrze byłoby od razu wykopać koło stadionu dół.
    Jak się nie przyda, to można go potem przerobić na basen.

  2. Wpisy tego indywiduum, z reguły są: złośliwe, cyniczne, głupie, wredne, bezczelne, a teraz jeszcze, odrażające. Baw się dobrze !!!

    • “Im mniej nienawiści, tym więcej zdrowia” (Ali ibn Abi Talib).
      Co ci ten biedny Redaktor Wojciuk zrobił, że żywisz do niego tak gorące uczucia? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię