Zbliża się wyjątkowy koncert

0

PIASECZNO Już w najbliższy wtorek 22 listopada w Centrum Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49 odbędzie się koncert Roberta Kasprzyckiego zatytułowany „Bardzo ważne bzdury”. Bilety dostępne są w cenie 20 zł


Piosenką „Niebo do wynajęcia” Robert Kasprzycki dotarł do szerokiego grona słuchaczy, zaś cały debiutancki album (Pomaton EMI 1997) okazał się skarbnicą piosenek, z których cześć trafiła do śpiewników, a cześć do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej. Artysta zadebiutował na 28. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz stypendium przyznawane autorowi najlepszych tekstów. Jego debiutancka płyta „Niebo do wynajęcia” była nominowana do Fryderyka.
Robert Kasprzycki jest artystą niezwykle wszechstronnym – śpiewał piosenki Okudżawy, Cohena i Brassensa, pisał ballady, tłumaczył piosenki The Doors, grał na festiwalach rockowych, zakładał kapele i kabarety. Warto wspomnieć, że Kasprzycki pisze teksty również dla innych zespołów (m.in. Dżem). Artysta świetnie czuje się podczas koncertów. To w kontakcie z publicznością najpełniej widać jego charyzmę. Wtorkowy koncert w Centrum Kultury rozpocznie się o godz. 20.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię