Zbliżają się rodzinne zawody kajakowe

0

LESZNOWOLA Do końca lipca na terenie stawu w Nowej Woli odbywały się warsztaty z nauki kajakowania, prowadzone przez firmę Kajakkajaki. A już 8 sierpnia zaplanowano „Dwubój w rodzinnym kajakowaniu” z atrakcyjnymi nagrodami. Są jeszcze wolne miejsca


Kajakowy projekt, mający wspierać profilaktykę uzależnień, realizowany jest przez stowarzyszenie Gradiam i Piaseczyńską Fundację Ekologiczną przy współpracy z firmą Kajakkajaki. Dofinansowanie pochodzi ze środków Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej. W nauce kajakowania brała udział młodzież w wieku 13-15 lat. Odbywające się w każdy lipcowy wtorek i czwartek zajęcia cieszyły się naprawdę dużym zainteresowaniem.
A już w sobotę 8 sierpnia w godz. 12-16 na stawie w Nowej Woli odbędą się rodzinne zawody kajakowe, podczas których będzie można sprawdzić nabyte umiejętności. 21 załóg będzie rywalizowało w kajakach turystycznych jedno i dwuosobowych. Załoga składa się z dziecka i opiekuna. Wyścigi mają odbywać się na dystansie 100 m w dwóch konkurencjach (potem punkty będą sumowane). Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody w postaci bonów podarunkowych. Udział w zawodach jest bezpłatny. Są jeszcze wolne miejsca, do tej pory zgłosiło się 16 załóg.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię